Podcast nieBEZPIECZNE ZWIĄZKI
Podcast nieBEZPIECZNE ZWIĄZKI
Podcast nieBEZPIECZNE ZWIĄZKI
Podcast nieBEZPIECZNE ZWIĄZKI

Podcast video

S.01 E.06 JAK ŻYĆ Z OSOBĄ LĘKOWO-DEPRESYJNĄ? - Podcast video
04 lipca 2023

S.01 E.06 JAK ŻYĆ Z OSOBĄ LĘKOWO-DEPRESYJNĄ?

Opis

 

W relacji bardzo ważne jest, by każda z osób dbała o tę drugą. To zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa, własnej wartości oraz stabilizacji. Również w trudnych dla związku momentach. Każda relacja bowiem przeżywa na przestrzeni lat kryzysy, o różnym nasileniu. W takich sytuacjach wyłącznie od postawy partnerów zależy, czy będą wychodzić z nich zwycięsko, czy związek się rozpadnie?

Czasem zdarza się, że trudności może wywołać sytuacja całkowicie niezależna od woli partnerów. Tak jest w przypadku choroby jedne_ z nich. To wyzwanie dla związku, sprawdzian jego trwałości. W niektórych przypadkach stanowi próbę nie do przejścia. Okazuje się, że miłość i przywiązanie, które są bardzo silnymi uczuciami, czasem nie wystarczają. Jedną z chorób, które wystawiają na próbę trwałość relacji, nawet wieloletniej, są zaburzenia lękowo-depresyjne.

Zdarza się często, że cierpienie jednego z partnerów sprawia, że drugi wchodzi we współuzależnienie od zaburzeń depresyjno-lękowych i wtedy zatraca sam_ siebie. Tak być jednak nie musi i o tym rozmawiamy w 6. odcinku podcastu „nieBEZPIECZNE ZWIĄZKI".

 

Wykonanie strony | The Best Projects